Nawigacja

Instytucje wspierające

Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej W bibliotece.pl W bibliotece.pl

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa uytkownika

HasoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si

Nie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
5776030

"Sześć lat. Pożegnanie z siostrą" - Spotkanie DKK dla dorosłych

Dyskusyjny Klub Książki
Szczera sympatia do rewelacyjnych, wciągających i budzących dreszcz grozy thrillerów psychologicznych Charlotte Link skłoniła członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki w Oleśnie do sięgnięcia po kolejną pozycję tej autorki. Jakież było zdziwienie, gdy okazało się, że „Sześć lat. Pożegnanie z siostrą” to coś zupełnie innego. To osobista, bardzo bezpośrednia, głęboka, bolesna opowieść autorki o jej emocjach, lęku, nadziei i walce ze śmiertelną chorobą ukochanej siostry. Książka jest szczegółowym zapisem kolejnych etapów choroby – od postawienia druzgocącej diagnozy, poprzez poszukiwanie najlepszej metody leczenia, aż po nieunikniony koniec nierównej walki. Nie brakuje tu również szokującego opisu warunków panujących w niemieckich szpitalach oraz wstrząsającego i oburzającego zachowania lekarzy, którzy nie tylko niszczą nadzieję, ale (z sobie tylko wiadomych względów) w ogóle nie podejmują próby leczenia chorych.

Książka Ch. Link pt. „Sześć lat. Pożegnanie z siostrą” omawiana była podczas spotkania DKK 12 grudnia 2017 roku. Na kolejne spotkanie zapraszamy 23 stycznia 2018 roku o godzinie 14:00. Będziemy rozmawiać o książce M. Yann pt. "Życie P".

Wygenerowano w sekund: 0.02
5,776,030 Unikalnych wizyt