Nawigacja

Instytucje wspierające

Kino za Rogiem Unia Europejska
Program Leader Lokalna Grupa Działania „Perły Ponidzia” Program Rozwoju Obszarów Wiejskich Instytut Książki Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Cyfrowa Biblioteka Narodowa Polona Polski Instytut Sztuki Filmowej W bibliotece.pl W bibliotece.pl

Statystyka

stat4u

Logowanie

Nazwa uytkownika

HasoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj si

Nie moesz si zalogowa?
Popro o nowe haso

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Biblioteka w Oleśnie

Kino za rogiem Facebook Kręgielnia Olesno

Losowe zdjęcie

Warto przeczytać

Nowości książkowe

Pagerank

My Google Pagerank

Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie w katalogu Gwiazdor

Wikipedia


Katalog Onet.plKatalog Onet.plKatalog Onet.pl
Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie
Całkowita liczba odwiedzin:
5775954

"Lisia Dolina", Ch. Link

Dyskusyjny Klub Książki

Jest ciemno. Ciasno. Nie możesz się poruszać. Ciężko ci oddychać. Jesteś… pochowany żywcem! Ale nie martw się. Masz jedzenie, którego wystarczy ci na kilka dni, jeśli będziesz bardzo oszczędzać. Masz też trochę wody. No i masz jeszcze nadzieję, że ktoś cię odnajdzie i uratuje… Czy jednak do tego czasu nie oszalejesz od natłoku myśli i obezwładniającego strachu?

Podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki 30 maja 2017 roku rozmawialiśmy o książce Charlotte Link pt. „Lisia dolina”. Lektura była zaskakująco inna od wcześniej omawianych tytułów, rzadko bowiem decydujemy się na kryminały. A jednak Klubowiczki zachwyciły się książką i jej zawikłaną fabułą. Link jest mistrzynią w knuciu intryg, przeplataniu wątków i losów swoich bohaterów. Czytelnik nie ma szans na wytropienie, kto tak naprawdę jest ofiarą, a kto zwyrodniałym oprawcą. Autorka ma tendencję do wyjaśniania i tłumaczenia motywów i zachowań, ale również doskonale wykorzystuje swój kunszt, by stworzyć pasjonujący i trzymający w napięciu kryminał.

Na kolejne spotkanie Klubu zapraszamy 27 czerwca 2017r.


Wygenerowano w sekund: 0.02
5,775,954 Unikalnych wizyt