Instytucje wspierające

Całkowita liczba odwiedzin:

Wizyta "Piotrusia Pana" w DKK w Ćwikowie

Dyskusyjny Klub Książki
Tematem kolejnego spotkania DKK w Ćwikowie, które odbyło się 14.02.2013 r. była książka Liliany Fabisińskiej pt. "Piotruś Pan".

Piotruś to wieczny chłopiec, który nie chce dorosnąć. Pojawia się w domu rodziny Darlingów w Londynie i zabiera Wendy, Jasia, Michasia oraz wszystkich czytelników do magicznej krainy Nibylandii, w której dzieciństwo trwa wiecznie. Tam rozpoczyna się prawdziwa zabawa dzięki Dzwoneczkowi i magicznemu proszkowi wszyscy mogą latać i przeżywać ekscytujące i niezapomniane przygody, których punktem kulminacyjnym jest zwycięskie starcie Piotrusia z jego odwiecznym wrogiem- złym kapitanem Wookiem.

Magiczna atmosfera Nibylandii udzieliła się wszystkim biorącym udział w spotkaniu dzieciom, które wykonywały portrety bohaterów z omawianej bajki oraz "Walentynki" dla Piotrusia Pana.

Kolejne spotkanie DKK dla dzieci odbędzie się 7 marca 2013 r. w Filii Bibliotecznej w Ćwikowie, a przedmiotem dyskusji będzie książka Jacka Daniluka pt. "Między nami zwierzakami w Afryce".

5,776,068 Unikalnych wizyt